Описание
Характеристики
Информация для заказа

10 Л/ХВ
Природний газ Н,13 мбар(1284 Па) ДСТУ EN 26:2006
Країна виробник :Португалія
Прилад обладнаний контролем димових газів,який вимикає прилад при витіканні димових газів в приміщення.
Якщо полум'я пальника гасне під час роботи приладу ,то це ймовірно викликано спрацюванням датчика контролю димових газів.
В цьому випадку:
1)Добре перевірити приміщення на протязі близько 10 хв.,поки не охолодиться датчик температури димових газів.
2)Знову запустити прилад
3)Якщо пальник знову гасне при відбірі води,то то прилад та систему відведення димових газів повинен оглянути спеціаліст сервісного центру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 17.4 кВт |
| Рабочее давление | 13 бар |
| Вес | 11.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Материал теплообменника | Медь |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Тип топки | Открытая |
| Виды газового топлива | Природный |
| Рабочее давление газа | 13 мбар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр дымохода | 112.5 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
- Цена: Цену уточняйте




