Описание
Характеристики
Информация для заказа

10 Л/ХВ
Прилад обладнаний контролем димових газів,котрий вимикає прилад при витіканні димових газів і приміщення.
Якщо полум'я пальника гасне під час роботи приладу,то це ймовірно викликано спрацюванням датчика контролю димових газів.
В цьому випадку:
1)Добре провітрити приміщення на протязі близько 10 хв.,поки не охолодиться датчик температури димових газів .
2)Знову запустити прилад
3)Якщо напальник знову гасне при відборі води,то то прилад та систему відведення димових газів повинен оглянути спеціаліст сервісного центру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 10.5 кВт |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вес | 11.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Материал теплообменника | Медь |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Тип топки | Открытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
- Цена: Цену уточняйте



