Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біметалічний секційний радіатор GALLARDO-це продукт європейської якості,розроблений і виконаний з урахуванням всіх європейських норм і з урахуванням особливостей роботи систем опалення в Україні.Радіатори GALLARDO сертифіковані і відповідають всім європейським і відчизняним нормам.
Радіатори GALLARDO мають запатентовану форму ребер,змодельовану італійською компанією.Дана конструкція збільшує тепловіддачу радіаторів за рахунок збільшеної природної конвекції(створюється природній потік повітря 60% якого направлено в центр опалювального приміщення,а решта 40% створюють тепловий бар'єр над радіатором (перед вікном)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gallardo |
| Страна производитель | Италия |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Вес | 13.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 558 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество секций | 10 |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 178 Вт |
- Цена: 180 ₴



