| Потужність,кВт | Висота,мм | Ширина,мм | Глибина,мм | Зовнішній діаметр борова,мм | Об'єм камери згорання,л | Водяна ємність котла,л | Площа теплообмінника,м2 | Вага,кг |
| 15 | 1380 | 470 | 880 | 160 | 55 | 52 | 1,8 | 185 |
| 19 | 1380 | 470 | 980 | 160 | 69 | 62 | 2,2 | 205 |
| 23 | 1450 | 470 | 980 | 160 | 79 | 67 | 2,4 | 220 |
Котел на твердому паливі НЕУС-КТМ

НЕУС-КТМ -бюджетний твердопаливний котел,керований механічним регулятором тяги.Призначений для роботи в будь-якій системі опалення ,що використовує рідкий теплоносій(вода або незамерзайка).
Особливості:
Конструкція виготовлена з якісної листової сталі 5 мм.Весь корпус охоплений водяною сорочкою ,яка ефективно відбиває отримане при опалюванні палива тепло.Під декоративною зовнішньою обшивкою котла розташований 50 мм шар теплоізоляції,що запобігає його втрату.
У верхній частині топки розташований триходовий теплообмінник ,що дозволяє повністю використовувати тепло димових газів(реально збільшує ККД на 15-20%),відповідно,подовжує час горіння на одній закладці палива.Завдяки такій конструкції димові гази віддають своє тепло (температура 100-180 *С)перед тим ,як вийти в димохідну трубу.Для обслуговування водяних полиць передбачена окрема ревізійна дверця.
Переваги серії КТМ:
-ККД не менше 86%;
-Розвинений триходовий теплообмінник;
-Форсунки для зонної подачі повітря в топку;
-Теплоізольований корпус;
-Високоякісна сталь товщиною 5 мм;
-Можливість підключення автоматики;
-Середній термін служби 20 років;
-Гарантія 24 місяця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неус |
| Страна производитель | Украина |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь, Торф |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Механическое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2.5 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 58 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Циркуляционный насос | Нет |
| Охлаждающий контур | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Защита от замерзания | Нет |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Нет |
| Котел НЕУС-КТМ | |
| Потужність | 15 кВт |
- Цена: Цену уточняйте





