
Радіатор сталевий hi-therm 600*11*1400 Бокове
- Под заказ
Отправка с 09 мая 20264 631 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Радіатор сталевий
600*11*1400
Недорогі, продуктивні і надійні Hi Therm радіатори опалення сталеві ідеально підходять для установки в будинках. Вони зроблені з високоякісної сталі, стійкої до появи іржі, і різному pH теплоносія.
Особливості радіаторів Hi Therm
Класична сталева батарея Хай Терм відноситься до категорії панельних і відрізняється профільованою передньою панеллю. Вона призначена для підключення в опалювальні системи закритого типу з тиском не більше 1,0 МПа, в якій в якості теплоносія використовується вода або водяний розчин. Чим відрізняється радіатор Хай Терм зі сталі від продукції інших брендів:
-якісної терморегуляції за рахунок зменшеної кількості води, що циркулює всередині конструкції;
-високою стійкістю до корозії, зумовленої багатошарової попередньою обробкою поверхні;
-екологічної безпеки - в матеріалах, що лежать в основі конструкції, немає хімії, потенційно небезпечної для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hi-Therm |
| Страна производитель | Украина |
| Тепловая мощность | 1852 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Тип радиатора | 11 |
| Цвет | Белый |
| Вес | 22.68 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глубина | 63 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Радіатор сталевий hi-therm 600*11*1400 | |
| Підключення | Бокове |
- Цена: 4 631 ₴


