
Гідроакумулятор для систем гарячого водопостачання ZILMET HY-PRO 24 л 10 bar
- Под заказ
Отправка с 08 мая 2026Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гідроакумулятор для систем гарячого водопостачання ZILMET HY-PRO 24 л 10 bar призначені для використання з питною і технічною водою в системах холодного, гарячого і автономного водопостачання при спільній роботі з водонагрівачами, з будь-якими типами насосів і установками підвищення тиску. При наявності гідроакумулятора можна використовувати реле тиску, яке автоматично управляє насосом.
Переваги гідроакумулятора HY-PRO:
-відповідає міжнароднім нормам для використання з питною водою
-фланець з гальванічним покриттям обладнаний з внутрішньої сторони поліпропіленової частиною, що дозволяє використовувати баки навіть для води, що містить агресивні речовини;
-конфігурації бака дозволяє уникнути накопичення осаду в баку
-завдяки компактним розмірам гідроакумулятори серії HY-PRO можуть використовуватися в обмеженому просторі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zilmet |
| Страна производитель | Италия |
| Объем | 24 л |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие | Эпоксидный порошок |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Максимальная рабочая температура | 99 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение гидроаккумулятора | Вертикальное (без ножек) |
| Вес | 4.9 кг |
| Цвет | Белый |
| Тип гидроаккумулятора | С пневматическим накопителем |
| Конструктивное исполнение гидроаккумулятора | Мембранный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр | 270 мм |
| Высота | 470 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 3/4" |
- Цена: Цену уточняйте





