NEUS Practik

Це твердопаливні котли тривалого горіння.Призначені для опалення житлових та невеликих виробничих приміщень,в яких обладнана система центрального опалення.
Теплообмінник котла-поличного типу з цільногнутими полицями,виготовленими з високоякісної сталі,товщиною 4 мм. Котел має глибоку топочну камеру зі значно збільшеним об'ємом .Площа поверхні теплообміну котла збільшена за рахунок наявності додаткової полиці на задній стінці теплообмінника та водяної колосникової решітки .Колосники виготовлені з товстостінних безшовних труб,які омиваються водою ,що унеможливлює їх прогорання.
Двері котла надійно утеплені та ізольовані.Це робить експлуатацію обладнання безперечно для користувача та мінімізує ризик їх прогорання та опіків оточуючих.
Котел адаптовано під установку як механічного регулятора тяги,так і автоматизованого блоку керування (комплектується додатково).
В комплекті поставки є ізольований ящик ,комплект чистки та запобіжний клапан тиску.
Переваги:
-Найбільша площа теплообмінника в своєму класі;
-ККД-86 %
-Глибина топки від 450 мм;
-Конструкція котла - перевірена роками;
-Охолодження колосникової решітки водою;
-Легке встановлення котла зарядки компактним розмірам;
-Можливість встановлення автоматизованого блоку керування з трьох сторін котла;
-Чесна вага.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neus |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Опилки, Брикеты, Каменный уголь, Торф |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем камеры сгорания | 100 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Максимальная температура дымовых газов | 85 град. |
| Вес | 215 кг |
| Объем воды в котле | 91 л |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Синий |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 250 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1255 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 1025 мм |
| Твердопаливний котел NEUS Practik 25 кВт | |
| Модель | Praktik |
- Цена: 34 700 ₴





