NEUS Praktik NEW

Це твердопаливні котли тривалого горіння.Призначені для для опалення житлових та невеликих виробничих приміщень,в яких обладнана система центрального опалення.
Особливою відмінністю котла Неус Praktik NEW від Неус Praktik є вихід димоходу котла,в горизонтальному положенні(назад),збільшені нижні ревезійні дверцята для полегшення процесу чистки котла.
Теплообмінник котла -поличного типу з цільногнутими полицями,виготовленими з високоякісної сталі ,товщиною 4 мм. Котел має глибоку топочну камеру зі значно збільшеним об'ємом. Площа поверхні теплообміну котла збільшена за рахунок наявності додаткової полиці на задній стінці теплообмінника та водяної колисникової решітки.
Двері котла надійно утеплені та ізольовані.Це робить експлуатацію обладнання безпечною для користувача та мінімізує ризик їх прогорання та опіків оточуючих.
ПЕРЕВАГИ:
-Найбільша площа теплообмінника в своєму класі;
-ККД-86%
-Глибина топки від 450 мм;
-Конструкція котла - перевірена роками;
-Охолодження колосникової решітки водою;
-Легке встановлення котла завдяки компактним розмірам;
-Можливість встановлення автоматизатора блоку керування з трьох сторін котла;
-Чесна вага;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неус |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Опилки, Брикеты, Каменный уголь, Торф |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем камеры сгорания | 85 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 200 кг |
| Объем воды в котле | 82 л |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Синий |
| Тип котла | Длительного горения |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1205 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 985 мм |
- Цена: 34 700 ₴





