
Котли типу CLASSIC Plus - лідери ринку побутового обладнання.Це твердопаливні котли тривалого горіння,призначені для опалення будинків і комунально-побутових приміщень.Діапазон потужності: 10-30 кВт.
Конфіденційна частина котла складається зі сталевого теплообмінника,площа якого забезпечує максимально ефективну тепловіддачу.У котлі встановлена водонаповнена колосникова решітка.Багатоканальна система подачі повітря забезпечує ефективне спалювання палива.
Особливістю моделі є верхнє розташування димоходу. При компактних розмірах котел має значну площу конвекційної поверхні ,що забезпечує високий рівень ККД і значно заощаджує витрати палива.Котли серії CLASSIC Plus оснащені вентилятором і блоком управління для автоматизації процесу горіння з підтриманням заданої температури теплоносія.
Переваги таких котлів:
-Тривале горіння при разовому завантаженні палива-до 24 год.;
-Матеріал котла -високоякісна сталь,товщиною 5 мм;
-Велика камера згорання при компактних розмірах котла;
-Двері з подвійною тепло-ізоляцією-для безпечної експлуатації тепловтрат;
-Комплектується набором всіх необхідних інструментів для обслуговування;
-Адаптований під встановлення механічного регулятора тяги;
-Не вимагає великої площі для монтажу;
-Оптимальне співвідношення "ціна-якість";
-Простий в обслуговуванні;
-Надійний і безпечний в роботі;
-Сучасні дизайнерські рішення;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Торф, Брикеты, Каменный уголь |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем воды в котле | 71 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 58 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 85 град. |
| Площадь обогрева | 160 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 315 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1450 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 860 мм |
- Цена: 40 600 ₴



