
Твердопаливні котли типу DUO / DUO Plus - флагманська модель,яка вже багато років користується популярністю на ринку.Якість котла перевірена понад 6000 споживачів,які задоволені роботою обладнання .Це котли тривалого верхнього горіння ,призначені для опалення побутових,виробничих та інших приміщень,в яких обладнана система центрального опалення.Діапазон потужності:15-250 кВт.
Конвекційна частина складається зі сталевого багатоходового теплообмінника ,який швидко нагріває теплоносій ,забезпечуючи максимально ефективну тепловіддачу.Багатоканальна система подачі повітря забезпечує тривале і рівномірне спалювання палива з верху в низ.Така перевага дозволяє використовувати різні види палива,різних розмірів і фракцій.
Внутрішня частина теплообмінника виготовлена на роботизованому обладнанні з високоякісної сталі ,товщиною 6 мм,що забезпечує високий рівень якості зварювальних швів.
Котли серії DUO Plus оснащені вентилятором і блоком управління для автоматизації роботи котла.Котли адаптовані під встановлення механічного регулятора тяги.Твердопаливні котли DUO Plus мають значну для своєї потужності ємність топки,що забезпечує можливість тривалої роботи котла на разовому завантаженні палива.
Переваги котлів DUO / DUO Plus :
-Тривале горіння при разовому завантаженні палива-до 24 год.;
-Матеріал котла - високоякісна сталь,товщиною 6 мм;
-Велика камери згорання;
-Великі завантажувальні двері встановлені під нахилом ,що дозволяє використовувати різні види палива як сипучого типу,так і тверде паливо,велике за розмірами;
-Двері з подвійною теплоізоляцією-для безпечної експлуатації і мінімізації тепловтрат;
-Комплектується набором всіх необхідних інструментів для обслуговування;
-Адаптований під встановлення механічного регулятора тяги (15-38 кВт);
-Можливість регулювання подачі повітря,в залежності від видів палива;
-Простий в обслуговуванні;
-Надійний і безпечний в роботі;
-Сучасні дизайнерські рішення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 19 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Торф |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем воды в котле | 93 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 190 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 400 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1630 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Котел твердопаливний Altep 19 кВт | |
| Тип | DUO |
- Цена: 53 100 ₴





