
Твердопаливні котли типу TRIO UNI Pallet - палетні котли довготривалого горіння.Призначені для опалення житлових будинків та промислових споруд в автоматичному режимі.Цей режим включає в себе:розпалення і подачу палива,підтримання горіння,гасіння і систему очищення пальника.Діапазон потужності: 14-600 кВт.
У базовій комплектації експлуатація котла можлива в режимі автоматичної подачі палива.Для переведення котла на роботу з ручним завантаженням палива необхідно встановити вентилятор та блок управління .Багатоканальна система подачі повітря забезпечує довготривале та рівномірне згорання палива з верху донизу. Така перевага дозволяє використовувати різні види палива,різних розмірів та фракцій.
Особливістю моделі є розміщення теплообмінника в задній частині котла,що значно розширює діапазон потужностей.Вертикальне розміщення полиць теплообмінника мінімізує накопичення частин неспаленого палива,о дозволяє проводити чищення котла з періодичністю один раз на тиждень.Ревізійні двері знаходяться зверху та по обидва боки котла,що забезпечує ручне обслуговування обладнання .
Автономність роботи котла забезпечується датчиками,що стежать за процесом горіння в котлі,а також відповідають за безпеку роботи обладнання.Сучасні технології дозволяють управляти процесом горіння котла дистанційно-за допомогою GSM-модуля та Wi-Fi.
Переваги котлів:
-Тривале горіння при разовому завантаженні палива-до 60 год.;
-Матеріал котла високоякісна сталь товщиною 6 мм;
-Велика топочна камера;
-Автоматична подача палива;
-Система автоматичного розпалення палива;
-Універсальність-можливість експлуатації котла в режимі ручного завантаження палива та автоподачі;
-Факельний пальник з функцією автоматичного очищення;
-Модуляція потужності;
-Утеплені двері з подвійною ізоляцією-для безпечної експлуатації та мінімізації тепловтрат;
-Екологічність-зменшується викид в атмосферу вуглекислого газу,порівняно зі спаленням інших видів палива;
-Простий в обслуговуванні;
-Надійний та безпечний в роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 65 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Каменный уголь |
| Автоматическая подача топлива | Да |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем воды в котле | 190 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Площадь обогрева | 650 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 780 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1320 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Глубина | 1800 мм |
| Котел твердопаливний Altep TRIO UNI | |
| Тип | Pellet |
- Цена: 199 200 ₴





