

Компанія Kratki (Польща) є одним з найбільших європейських виробників камінних топок. Продукція заводу отримала широке визнання і численні нагороди на ринку Європи та країн СНД. Відмінною особливістю Kratki, як виробника, є широкий асортимент камінних топок, печей, аксесуарів, який дозволяє реалізувати практично будь-який проект каміну в будинку. В асортименті Kratki представлені топки з чавуну, топки з вермикулітом, з різними варіантами виконання скла. Модельний ряд Kratki представлений серіями різної потужності (від 10 до 25 кВт). Топки Kratki мають подвійний допал газів, який здійснюється за рахунок наявності повітряних каналів і точної системи управління. Тим самим підвищується температура в камінній топці, з'являється можливість керувати тривалістю горіння, і ККД стає вище.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Вес | 115 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 701 мм |
| Глубина | 441 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: Цену уточняйте





Отправка с 14 июня 2026