Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ariston PRO1 R
Електричний бойлер Ariston PRO1 R для настінного монтажу. Оснащений потужною системою кріплення, бак покритий протикорозійною емаллю, механічним реле управління, термостатом і світловим індикатором стану. Призначений для встановлення в квартирах з нормальним споживанням гарячої води, цілком достатньо для сім'ї з 2 осіб. Електричний бойлер Ariston PRO1 R має систему захисту від ураження електричним струмом. Бойлер електричний проходив випробування під тиском 16 бар. Використовується термореле із двопозиційним запобіжником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARISTON |
| Страна производитель | Италия |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вес | 19.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 480 мм |
- Цена: 7 280 ₴



Отправка с 09 мая 2026