
Двоконтурний конденсаційний котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1
- В наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоконтурний конденсаційний котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1
- Котел Protherm Puma Condens використовує конденсат, що утворює, дозволяючи максимально використовувати теплову енергію.
- Даний котел повністю безпечний для здоров'я людини, має захист від перегріву, контроль наявності тяги в димоході, а також захист від замерзання.
- При опаленні казан використовується для приміщень площею до 240 м2.
- У котлі Protherm Puma Condens закрита камера згоряння, вентиляційний пальник та примусове відведення продуктів згоряння.
- При виробництві котла застосовуються міцні, зносостійкі матеріали високої якості.
- У казані додатково встановлений розширювальний бак, об'ємом 8 літрів.
- Цей котел дозволяє досягти високих показників ККД – 108,2%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Объем воды в котле | 8 л |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 626 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 270 мм |
- Цена: Цену уточняйте

