
Котел двоконтурний конденсаційний Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 (труба кондесаційна в комплекті)
- В наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Двоконтурний конденсаційний котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 (труба кондесаційна в комплекті).
Доступний в двох потужностях: 24 кВт та 28 кВт;
1. Двоконтурне виконання;
2. Нові запатентовані технології компонентів – трубка вентурі, дросель газового клапану (пальник – для потужності 28 кВт). Оснащення глушником забору повітря;
3. Класичний конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі для надійної та довготривалої роботи;
4. 3 або 4 котушки теплообмінника для потужностей 24 кВт та 28 кВ;
5. Пластинчатий теплообмінник з нержавіючої сталі для приготування гарячої води (10-12 пластин);
6. Гідравлічний модуль з надміцного композитного матеріалу;
7. Розширювальний бак об’ємом 8л;
8. Найкомпактніший корпус (В/Ш/Г): 626 х 400 х 270 мм;
9. Роз’єм eBUS на зовні корпусу для регулятора або інтернет шлюза myVAILLANT connect VR940.
Функції
1. Гарячий старт – миттєвий комфорт по гарячій воді;
2. Захист від замерзання котла;
3. Відображення на дисплеї параметрів автодіагностики і кодів несправностей;
4. Можливість управління роботою котла від кімнатного термостату або регулятору за зовнішньою температурою, управління через інтернет;
5. Взаємодія з погодозалежною автоматикою;
6. Для роботи в системах з радіаторами та теплими підлогами;
7. Можливість інтегрувати котел в системи з тепловими насосами і сонячними системами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 108 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 626 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
- Цена: Цену уточняйте


