
Водяна рушникосушка Квадро 450х1500 (нержавійка)
- В наличии
8 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушка Квадро (нержавійка) з міжосьовою відстанню для підключення 450мм. Діаметр підключення G 1/2'', кількість елементів - полиць. Рушникосушка Квадро, виготовлена з нержавіючої сталі. Призначена для опалення, може бути додатково обладнана електричним теном чи комбінована (індивідуальне опалення + тен).
Країна виробник: Україна
різновиди рушникосушки Квадро
| Квадро 450х700 | 6 полиць | |
| Квадро 450х800 | 7 полиць | |
| Квадро 450х900 | 8 полиць | |
| Квадро 450х1000 | 9 полиць | |
| Квадро 450х1200 | 11 полиць | |
| Квадро 450х1400 | 13 полиць |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Количество секций | 14 |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Полочка | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Крепеж | Да |
- Цена: 8 250 ₴

