
Рушникосушка з нержавійки Лемент 450х1000 (4 полиці)
- В наличии
4 178 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушка з нержавіючої сталі Лемент з міжосьовою відстанню для підключення 450мм. Діаметр підключення G 1/2''. Матеріал міцний, стійкий до корозії і високих температур, добре протистоїть агресивному середовищу теплоносія. Володіє зовнішньою привабливістю, яка не втрачається з часом.
Рушникосушку можна додатково обладнана електричним теном.
Країна виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Змейка |
| Количество секций | 3 |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Крепеж | Да |
- Цена: 4 178 ₴
