Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушка з нержавіючої сталі Стальна дуга з міжосьовою відстанню для підключення 400мм. Діаметр підключення G 1/2''. Матеріал міцний, стійкий до корозії і високих температур, добре протистоїть агресивному середовищу теплоносія. Володіє зовнішньою привабливістю, яка не втрачається з часом.
Рушникосушку можна додатково обладнана електричним теном.
Країна виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Количество секций | 8 |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Крепеж | Да |
- Цена: 3 743 ₴

