ROUND біде підвісне
Підвісне біде ROUND поєднує в собі сучасний дизайн, якісну рівну поверхню та плавні округлі форми, що забезпечують ванні кімнати естетичної привабливості та функціональності. Основним матеріалом для виробництва є фарфор, виготовлений із білої глини при температурі випалу 1250°C. На відміну від санфаянсу, фарфор має щільну структуру і пошкодження пор на поверхні, що перешкоджає вбиранню бактерій, бруду та побутової хімії. Завдяки цій поверхні біде зберігає білосніжний колір і легкість у догляді протягом усього терміну експлуатації. Усі керамічні вироби Koller Pool проходять ретельне тестування на відсутність мікротріщин та відповідають європейським стандартам щодо навантаження та надійності. Підвісне біде ROUND — це поєднання інноваційних технологій, високоякісних матеріалів і сучасного дизайну для створення гармонійного та комфортного простору у ванній кімнаті.
Змішувач в комплект не входить.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koller Pool |
| Страна производитель | Австрия |
| Способ установки | Подвесной |
| Количество отверстий под смеситель | Одно |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 325 мм |
| Комплектация | |
| Смеситель | Нет |
| Крышка для биде | Нет |
- Цена: 6 411 ₴


