
ROUND унітаз підвісний з сидінням Soft-close (змив Tornado 3.0)
- В наличии
5 242 ₴
ROUND унітаз підвісний з сидінням Soft-close (змив Tornado 3.0)
Круглий підвісний унітаз виготовлений із високоякісного фарфору, що забезпечує довговічність, міцність і стильний вигляд. Оснащений сидінням Soft-close, яке забезпечує плавне і безшумне закриття для підвищення комфорту при використанні. Інноваційна система змиву Tornado 3.0 гарантує потужне, рівномірне та економне очищення чаші з мінімальним використанням води. Спеціальне захисне покриття запобігає утворенню нальоту, бруду та бактерій, що значно спрощує догляд і зберігає унітаз у бездоганному стані. Підвісна конструкція надає сучасності інтер'єру ванної кімнати, полегшує очищення підлоги та створює відчуття простору. Унітаз відповідно до своєї естетики, комфорту, надійності та практичності, ідеально відповідаючи сучасним вимогам до сантехніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koller Pool |
| Страна производитель | Австрия |
| Способ установки | Подвесной |
| Материал унитаза | Керамика |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Безободковый | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 355 мм |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Комплектация | |
| Унитаз | Да |
| Бачок | Нет |
| Сиденье с крышкой | Да |
| Подогрев сиденья | Нет |
- Цена: 5 242 ₴

