
Ізоляція Sanflex Stabil 22/6 (2 м)
- Готово к отправке
20 ₴/пог.м
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ізоляція Sanflex Stabil колір червоний або синій
Утеплювач для труб систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, прокладених у середині стін та під підлогою. Виготовлена із спіненого поліетилену високої якості та покрита поліетиленовою плівкою для додаткового захисту. Використовується для труб діаметром вказаним в назві, має товщину стінки 6 мм. Може працювати при температурі носіння від -45 + 105 ° С, має низький рівень тепловтрат, високий коефіцієнт опору волозі та групу горючості - Г2 (помірно пальний). Легко монтується на вже існуючий трубопровід або в процесі встановлення нового. Довжина Ізоляція Sanflex Stabil 2 метри, ціна вказана за 1 погонний метр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SANFLEX |
| Страна производитель | Польша |
| Материал изоляции | Вспененный полиэтилен |
| Форма поставки материала | Полая труба |
| Класс материала по теплопроводности | Повышенная |
| Максимальная рабочая температура | 105 град. |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г2 (умеренногорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Внешний диаметр трубы | 22 мм |
| Толщина изоляции | 6 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 2 м |
- Цена: 20 ₴/пог.м





