
БУФЕРНА ЄМНІСТЬ 350 л. без ТО (теплоізоляція пінополіуретан)
- Под заказ
Отправка с 15 мая 2026Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Буферна ємність в змінній теплоізоляції (пінополіуретан). Модель (без теплообмінника). БУФЕРНІ ЄМНОСТІ В ЗНІМНІЙ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ СЕРІЇ ЕА 350 - 20000 л.
Буферна ємність це – пристрій, який допомагає накопичувати та зберігати тепло. Буферні ємності для твердопаливних котлів потрібні для регулювання температурного режиму роботи системи опалення.
Баки серії ЕА призначені для роботи в системах опалення і холодопостачання. Представляють собою закриті посудини, котрі можуть працювати під надлишковим тиском внутрішньої рідини теплоносія до 0,3 МПа, виготовлені з чорної сталі без внутрішнього покриття.
Термоізоляція зроблена з м'якого пінополіуретану товщиною 60мм. Обшивка виготовлена з штучної шкіри (дермантину). Всі під'єднувальні патрубки мають внутрішню різьбу.
Модель ЕА-00
- простота моделі;
- можливість підключення до різних джерел енергії;
- може використовуватись у відкритій та закритій системах;
- виконує функцію гідравлічної стрілки;
- незабудований внутрішній об'єм .
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Объем бака | 326 л |
| Максимальная температура в баке | 95 град. |
| Материал бака-аккумулятора | Углеродистая сталь |
| Материал изоляции | Пенополиуретан |
| Количество теплообменников | 0 шт |
| Вес | 105 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр (без изоляции) | 850 мм |
| Толщина изоляции | 60 мм |
| Высота | 2013 мм |
- Цена: Цену уточняйте



