Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа колекторна ШВК - 00 340х580х110 мм (внутрішня)
Країна реєстрації бренду - Україна
Тип виробу - Шафа колекторна
Призначення - Для колектора
Вид монтування - Внутрішній
Модель - ШКВ-00
Габарити виробу (ВхШхГ), мм - 580х340х110
Додаткові характеристики - Знімні передні двері із вбудованим замком.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип корпуса | Шкаф коллекторный |
| Тип монтажа | Встраиваемый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 970 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Высота без опор | 580 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность регулировки глубины монтажных направляющих | Да |
| Цвет шкафа | Белый |
| Поставка шкафа | В собранном виде |
- Цена: 2 000 ₴

