Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газовий водонагрівач Aquaforce 8L GPN8-1 розроблений фахівцями на основі досвіду провідних закордонних виробників аналогічного обладнання та виготовлений на імпортному устаткуванні, що у свою чергу забезпечує високу якість, надійність, безпеку, зручність у роботі, економічність та при правильній експлуатації довговічність нагрівача.
Газовий водонагрівач GPN включається і вимикається автоматично, ефективно працює при зниженому тиску води в системі, спеціальне покриття в трубці змійовика запобігає утворенню накипу, корпус водонагрівача оброблений спеціальним антикорозійним покриттям, системи контролю газів, що відходять, роблять безпечним процес використання.
Технічні характеристики
- Корисна потужність, кВт - 16
- ККД, % - 88
- Номінальний тиск, Па - 1250-1950
- Номінальне споживання газу (витрати газу), м3 - 2.76
- Витрати води при нагріванні на Т-40 °С л/хв - 5
- Витрати води при нагріванні на Т-25 °С л/хв - 8
- Підведення труб - Знизу
- Температура продуктів згоряння, °С, не більше - 110
- Вага, кг - 7,7
- Колір - Білий
- Гарантійний термін - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Производительность | 8 литр/мин |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Вес | 7.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
- Цена: 4 101 ₴



