Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бойлер Gorenje GBF 80 V9 - електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 80 літрів з вертикальною установкою та простим механічним управлінням. У цій моделі встановлені 2 "сухих" ТЕНа по 700 Вт - це значить, що ТЕН поміщений в спеціальну колбу з металу підвищеної міцності, що виключає контакт нагрівального елемента з водою і виключає ймовірність пробою або короткого замикання. Регулятор температури розташований відразу на корпусі, що теж дуже зручно. Максимальна температура нагріву води 75 °C. Бак виготовлений з емальованої сталі з напиленням цирконію.
Комплектація:
- Водонагрівач – готовий до встановлення пристрій
- Запобіжний клапан – для безпечної експлуатації
- Кронштейн (монтажна планка) – для надійного кріплення
- Інструкція та гарантійний талон – з детальними рекомендаціями та офіційною гарантією
Гарантія від виробника на робочий бак бойлера серії GBF V9 складає 10 років, на електричну частину 24 місяці.
Країна виробник: Сербія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Сербия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.4 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 75.1 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 9 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 771 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глубина | 461 мм |
- Цена: 11 322 ₴







Отправка с 06 мая 2026