Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутовий сітчастий фільтр Itap призначений для використання в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення.
Дана модель є досить ефективним засобом, що перешкоджає попаданню сторонніх часток в такі важливі елементи трубопровідних систем, як форсунки, клапани, насоси, витратоміри і т.д. Сітчастий фільтр вловлює різні нерозчинні домішки (іржа, уламки шлаку, пісок, окалина, металева стружка і т.д.).
Фільтр встановлюється на трубопроводах таким чином, щоб напрямок потоку збігалося з напрямком стрілки на корпусі. Для монтажу / демонтажу даної моделі не потрібні спеціальні інструменти.
Термін служби фільтра 20 - 30 років !!!
Корпус фільтра виготовлений з високоякісних матеріалів.
Фільтри ITAP за своєю конструкцією придатні для використання в мережах питної води.
Всі фільтри ITAP тестуються на виробництві!
1. Втулка - латунь CW617N
2. Корпус - латунь CW617N
3. Кільце ущільнювача - NBR
4. Фільтр - нержавіюча сталь AISI 304
Технічні характеристики фільтра ITAP
• Номінальний тиск:6 20 бар
• Тип з'єднання: різьба внутрішня-внутрішня
• Мінімальна і максимальна робочі температури: 1 ° C, 110 ° C у відсутності пари
• Сітчаста сітка: з нержавіючої сталі
• Ступінь фільтрації: 500μ
Переваги:
• Термін служби фільтра 20 - 30 років.
• Матеріали компонентів і корпусу, а так само їх покриття дозволяють використовувати фільтр тиску в системах питної води.
• Матеріал корпусу та ковпачка - латунь.
• Матеріал сітки - нержавіюча сталь.
• Дуже компактні розміри.
• Відсутність шуму при роботі.
• Всі фільтри ITAP тестуються на виробництві.
• Міцність і тривала експлуатаційна придатність.
• Незначне зношування при активних амортизаційних діях.
• Забезпечує надійне функціонування системи різних видів водопостачання.
• Підвищена герметичність.
• Оптимальне співвідношення якість - ціна.
Дана модель є досить ефективним засобом, що перешкоджає попаданню сторонніх часток в такі важливі елементи трубопровідних систем, як форсунки, клапани, насоси, витратоміри і т.д. Сітчастий фільтр вловлює різні нерозчинні домішки (іржа, уламки шлаку, пісок, окалина, металева стружка і т.д.).
Фільтр встановлюється на трубопроводах таким чином, щоб напрямок потоку збігалося з напрямком стрілки на корпусі. Для монтажу / демонтажу даної моделі не потрібні спеціальні інструменти.
Термін служби фільтра 20 - 30 років !!!
Корпус фільтра виготовлений з високоякісних матеріалів.
Фільтри ITAP за своєю конструкцією придатні для використання в мережах питної води.
Всі фільтри ITAP тестуються на виробництві!
1. Втулка - латунь CW617N
2. Корпус - латунь CW617N
3. Кільце ущільнювача - NBR
4. Фільтр - нержавіюча сталь AISI 304
Технічні характеристики фільтра ITAP
• Номінальний тиск:6 20 бар
• Тип з'єднання: різьба внутрішня-внутрішня
• Мінімальна і максимальна робочі температури: 1 ° C, 110 ° C у відсутності пари
• Сітчаста сітка: з нержавіючої сталі
• Ступінь фільтрації: 500μ
Переваги:
• Термін служби фільтра 20 - 30 років.
• Матеріали компонентів і корпусу, а так само їх покриття дозволяють використовувати фільтр тиску в системах питної води.
• Матеріал корпусу та ковпачка - латунь.
• Матеріал сітки - нержавіюча сталь.
• Дуже компактні розміри.
• Відсутність шуму при роботі.
• Всі фільтри ITAP тестуються на виробництві.
• Міцність і тривала експлуатаційна придатність.
• Незначне зношування при активних амортизаційних діях.
• Забезпечує надійне функціонування системи різних видів водопостачання.
• Підвищена герметичність.
• Оптимальне співвідношення якість - ціна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITAP |
| Страна производитель | Италия |
| Условный проход | 20 мм |
| Рабочая среда | Вода, Неагрессивная среда |
| Минимальная температура рабочей среды | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей среды | 110 град. |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Материал корпуса | Латунь |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Цвет | Желтый |
| Вес | 0.135 кг |
- Цена: 390 ₴




