
Радіатор сталевий OPTIMUM 500х400 тип 22 (881 Вт), бічне підключення
- В наличии
2 337 ₴
Радіатори сталеві OPTIMUM
Недорогі, продуктивні і надійні радіатори опалення. Сталеві радіатори ідеально підходять для установки в будинках та квартирах. Вони зроблені з високоякісної сталі, стійкої до появи іржі, і різному pH теплоносія.
Особливості радіаторів
Класична сталева батарея відноситься до категорії панельних і відрізняється профільованою передньою панеллю. Вона призначена для підключення в опалювальні системи закритого типу з тиском не більше 10 bar, в якій в якості теплоносія використовується вода або водяний розчин. Чим відрізняється радіатор OPTIMUM зі сталі від продукції інших брендів:
-якісної терморегуляції за рахунок зменшеної кількості води, що циркулює всередині конструкції;
-високою стійкістю до корозії, зумовленої багатошарової попередньою обробкою поверхні;
-екологічної безпеки - в матеріалах, що лежать в основі конструкції, немає хімії, потенційно небезпечної для здоров'я;
- 10 років гарантії;
- завод виробника находиться в Україні.
Характекристики:
• Тип: 22 (дві панелі з двома конвекторами)
• Висота, мм: 500
• Довжина, мм: від 400 до 2000
• Підключення: бічне-1/2″ВР
• Міжосьова відстань бічного підключення, мм: 445
• Теплова потужність ∆t=70°C, Вт: від 881 до 4406
• Вага брутто, кг: від 9 до 47
• Об'єм води, л: від 2,1 до 10,7
• Опалювана площа висотою 2,7м, м2: від 7 до 37
• Максимальний робочий тиск, бар: 10
• Максимальна температура, °С: 110
• Загальна товщина листа панелі, мм: 1,0+0,1
• Загальна товщина листа конвектора, мм: 0,3+0,05
• Загальна товщина листа бічної та верхньої кришки, мм: 0,5+0,15
• Колір: білий (RAL9016)
Комплектація:
• Радіатор (в упаковці), шт: 1
• Арматура кріплення, шт: 2
• Шуруп 8х60, шт: 4
• Дюбель Ø10, шт: 4
• Пластиковий фіксатор, шт: 4
• Сталева заглушка, шт: 1
• Кран Маєвського (повітровідвідник), шт: 1
• Ключ крана Маєвського, шт: 1
• Технічний паспорт, шт: 1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Украина |
| Тепловая мощность | 1102 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Тип радиатора | 22 |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 2.7 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 240 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
- Цена: 2 337 ₴







