
Бойлер ARISTON PRO1 R 80V 1.5K PL DRY (сухий тен)
- В наличии
8 190 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ariston PRO1 R 1,5K PL DRY - електричний водонагрівач накопичувального типу з "сухим" нагрівальним елементом, що легко справляється з безперебійною подачею гарячої води в квартирі, приватному будинку або на дачі. Технологія WaterPlus утримує холодну воду, що надходить, на дні бака, запобігаючи її змішуванню з гарячою водою, що зберігається в баку. Це дає змогу отримати на 16% більше гарячої води для насолоди справді гарячим душем у будь-який час. Нагрівач оснащений простим і зрозумілим регулятором для оперативної зміни температурного режиму, а збільшений магнієвий анод забезпечує додатковий захист. Надійна модель, яка прикрасить Вашу оселю і надасть відчуття комфорту.
Особливості та переваги
- «Сухий» нагрівальний елемент
- Технологія Water Plus: на 16% гарячої води більше
- Зовнішній регулятор температури
- Термостат з подвійним захистом
- Титанове внутрішнє покриття бака
- Водостійка ізолція з екологічно чистого поліуретану
Технічні характеристики
| Модель | PRO1 R 50V 1,5K PL DRY | PRO1 R 80V 1,5K PL DRY | PRO1 R 100V 1,5K PL DRY |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | 8 бар | 8 бар |
| Ступінь захисту | IP X3 | IP X3 | IP X3 |
| Макс. температура нагріву | 75 °С | 75 °С | 75 °С |
| Потужність електричного нагрівача | 1500 Вт | 1500 Вт | 1500 Вт |
| Потужність нагрівальних елементів | 1 х 1500 Вт | 1 х 1500 Вт | 1 х 1500 Вт |
| Підключення до електромережі | 230 В / 50 Гц | 230 В / 50 Гц | 230 В / 50 Гц |
| Клас енергетичної ефективності | C | C | C |
| Час нагрівання ΔT=45 °С | 1 год. 45 хв. | 2 год. 37 хв. | 3 год. 19 хв. |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 553 мм | 758 мм | 913 мм |
| Ширина | 450 мм | 450 мм | 450 мм |
| Глибина | 480 мм | 480 мм | 480 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 16 кг | 20.5 кг | 24 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARISTON |
| Страна производитель | Италия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Вес | 20.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 480 мм |
- Цена: 8 190 ₴



