Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ariston VELIS PRO EU - надтонкий електричний водонагрівач, що відрізняється високою якістю, неперевершеною зручністю експлуатації та преміальним дизайном. Водонагрівач може похвалитися універсальністю під час монтажу, адже його можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально.
Ексклюзивна технологія TitanShield гарантує тривалий термін служби водонагрівача і підтримує його продуктивність завжди на висоті. Захист від корозії завдяки природним властивостям титану та дії великого магнієвого анода. Просте керування завдяки великому дисплею з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та індикатором нагрівання. Функція Eco Evo автоматично вивчає ваші щоденні звички, щоб надалі подавати гарячу воду саме тоді, коли це вам потрібно.
Особливості та переваги
Подвійна конструкція бака Покриття, що містить титан, забезпечує захист внутрішніх резервуарів Цифровий індикатор температури Електронне регулювання температури Функція Eco Evo Антилегіонельна функція Два тена по 1.5 кВт забезпечують швидке й ефективне нагрівання води, скорочуючи час очікування Нагрівальний елемент з покриттям Incoloy Подвійний магнієвий анод Запобіжний клапан, випробуваний за тиску 8 бар Великий рідкокристалічний дисплей із сенсорними кнопками Універсальний монтаж на стіні, дозволяє як горизонтальну, так і вертикальну установку Елегантний італійський дизайн
Технічні характеристики
| Модель | VELIS PRO 50 EU | VELIS PRO 80 EU | VELIS PRO 100 EU |
| Об’єм | 50 л | 80 л | 100 л |
| Номінальний тиск | 8 бар | ||
| Ступінь захисту | IP X4 | ||
| Макс. температура нагріву | 80 °С | ||
| Потужність електричного нагрівача | 1500 Вт | ||
| Потужність нагрівальних елементів | 2 х 1500 Вт | ||
| Підключення до електромережі | 230 В, 50 Гц | ||
| Клас енергоефективності | B | ||
| Час нагрівання ΔT=45 °С | 1 год. 34 хв. | 2 год. 16 хв. | 2 год. 47 хв. |
| Габаритні розміри | |||
| Висота | 781 мм | 1071 мм | 1256 мм |
| Ширина | 511 мм | 511 мм | 511 мм |
| Глибина | 275 мм | 275 мм | 275 мм |
| Підключення до водопроводу | G 1/2” | G 1/2” | G 1/2” |
| Вага | 23.5 кг | 31 кг | 35.5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARISTON |
| Страна производитель | Китай |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 23.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Дисплей | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 781 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глубина | 275 мм |
- Цена: Цену уточняйте





Отправка с 13 мая 2026