Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газова колонка Thermo Alliance димарна JSD20-10QB EURO 10 л — це проточний водонагрівач, призначений для нагрівання води для господарсько-побутового використання. Серед переваг моделі: висока якість збірки, електронний дисплей, контроль димовидалення та наявності полум'я, захист від перегріву, автоматична робота. Детальна інструкція містить всі необхідні відомості.
Комплектація
Газовий водонагрівач, батарейки, кріпильний набір, інструкція, гарантійний талон.
Країна реєстрації бренду - Україна
Країна-виробник - Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Китай |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 18 кВт |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Материал теплообменника | Медь |
| Вес | 8.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Тип топки | Открытая |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 602 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Диаметр дымохода | 110 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
- Цена: 5 733 ₴










