Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушка Дуга має класичну хромовану поверхню, яка гармонійно доповнить будь-який інтер'єр вашої ванної кімнати. Водяна рушникосушка виконана з нержавіючої сталі, тому виріб не піддається корозії і прослужить довгі роки.
- Рушникосушка водяна
- 8 - 12 секцій. (кількість секцій залежить від висоти рушникосушки)
- Робоча температура до 90 °С.
- Теплоносій: вода, антифриз, масло.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- поверхня полірована.
- Підключення нижнє 1/2".
- Габарити В×Ш×Г
- міжосьове підключення 450 мм
- Україна
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Количество секций | 10 |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1400 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Полочка | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Крепеж | Да |
- Цена: 6 930 ₴

