Комплектується необхідним мінімумом для підключення та запуску: набір кріплення, заглушка, ручний відвідник повітря, декоративні елементи. За потреби можлива доукомплектація сушарки термостатичними кранами з термоголовкою, що підвищує комфорт та економічність.
Щоб використовувати альтернативне джерело нагріву можлива установка на сушарку для рушників ТЕН.
Сушка для рушників виконана у формі драбини. Це один із найбільш затребуваних та популярних дизайнів. Велика кількість горизонтальних труб забезпечує швидке сушіння білизни, хорошу теплову потужність та невеликі габарити. Горизонтальні перемички приварені з перепустками, що дозволяє навішувати більшу кількість білизни.
Водяний сушка для рушників TERMA (ТЕРМА) Dorota виготовлена з якісної низьковуглецевої сталі і покрита методом порошкового фарбування
Можливі варіанти підключення:
- Водяний (безпосереднє підключення до системи опалення);
- Електричний Нагрівання за допомогою електричного тену
- Комбінована (можливість роботи від системи опалення та електричного ТЕНу одночасно).
Технічні дані:
-
колір: білий
-
матеріал: сталь
-
відстань між роз'ємами підключення: 47 см
-
максимальна робоча температура: до 95 градусів.
-
максимальний робочий тиск: до 10 бар
-
Різьбове з'єднання: 1/2" Gw
-
підключення: нижнє
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terma |
| Страна производитель | Польша |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Рабочая температура | 95 град. |
| Цвет | Белый |
| Тип подключения | Нижнее |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1460 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Межосевое расстояние | 470 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
- Цена: 6 320 ₴



