
Коліно димоходу з нержавійки Ø160 1 мм 45° AISI 201
- Готово к отправке
430 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одностінні коліна 45° або 90° є незамінним елементом в системі димовідведення, який дозволяє змінити напрямок потоку димових газів. Вони виготовляються з високоякісних нержавіючих сталей, і забезпечують надійність та ефективність роботи системи. Димоходні одностінні коліна використовуються для зміни напрямку потоку димових газів. Вони дозволяють розташовувати димохід у вигляді вигинів або кутів, щоб адаптувати його до конкретної конфігурації будівлі або установки. Димоходні одностінні коліна мають зручний дизайн, що спрощує їх установку. Вони легко з'єднуватися з іншими елементами системи, що робить процес монтажу швидким і простим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вент Устрiй |
| Страна производитель | Украина |
| Материал дымохода | Нержавеющая сталь |
| Толщина материала | 0.8 мм |
| Марка стали дымохода | AISI 201 |
| Количество стенок дымохода | Одностенный |
| Количество каналов | 1 |
| Область применения дымохода | Печи, Камины, Котлы, Вентиляционные системы, Генераторные установки |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Коліно димоходу з нержавіючої сталі | |
| Діаметр,мм | Ø160 мм |
| Товщина сталі,мм | 1 |
| Марка сталі | AISI 201 |
| Кут | 45° |
- Цена: 430 ₴

