
Радіатор сталевий 300х1000 тип 22 бічне підключення
- В наличии
3 528 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Радіатори сталеві з боковим підключенням 22 типу з висотою 30 см. та довжиною від 80 см. до 2 метри.
Недорогі, продуктивні і надійні радіатори опалення. Сталеві радіатори ідеально підходять для монтування в будинках та квартирах. Вони зроблені з високоякісної сталі, стійкої до появи іржі, і різному pH теплоносія.
Особливості радіаторів
Класична сталева батарея відноситься до категорії панельних і відрізняється профільованою передньою панеллю. Вона призначена для підключення в опалювальні системи закритого типу з тиском не більше 10 bar, в якій в якості теплоносія використовується вода або водяний розчин. Чим відрізняється радіатор, які ми пропонуємо:
-якісної терморегуляції за рахунок зменшеної кількості води, що циркулює всередині конструкції;
-високою стійкістю до корозії, зумовленої багатошарової попередньою обробкою поверхні;
-екологічної безпеки - в матеріалах, що лежать в основі конструкції, немає хімії, потенційно небезпечної для здоров'я;
- 10 років гарантії;
- завод виробника находиться в Україні.
Характеристики:
• Тип: 22 (дві панелі з двома конвекторами)
• Висота, мм: 300
• Довжина, мм: від 800 до 2000
• Підключення: бічне-1/2″ВР
• Максимальний робочий тиск, бар: 10
• Максимальна температура, °С: 110
Комплектація:
• Радіатор (в упаковці), шт: 1
• Арматура кріплення, шт: 2
• Шуруп 8х60, шт: 4
• Дюбель Ø10, шт: 4
• Пластиковий фіксатор, шт: 4
• Сталева заглушка, шт: 1
• Кран Маєвського (повітровідвідник), шт: 1
• Ключ крана Маєвського, шт: 1
• Технічний паспорт, шт: 1
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная температура теплоносителя | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Тип радиатора | 22 |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
- Цена: 3 528 ₴





