
Радіатор сталевий 200х2600 тип 22 бічне підключення Kermi
- Под заказ
Отправка с 09 мая 2026Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високоякісні профільні радіатори Kermi з послідовним протіканням теплоносія.
Радіатори кермі виготовлені з високоякісної сталі з міцним і довговічним покриттям. У технологію виробництва закладена інноваційна технологія Х2, яка дозволяє домогтися максимальної тепловіддачі навіть при невеликих температурах теплоносія і істотно скорочує час нагріву радіатора.
Лінійка продуктів представлена двома типами підключення радіаторів-Бічне (FKO) і нижнє (FKV).
Переваги німецьких радіаторів Kermi:
-
Бездоганний зовнішній вигляд
-
Економічність та енергозбереження - до 11 %
-
Скорочення часу нагріву до 25 %
-
Висока тепловіддача
-
Великий вибір розмірів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kermi |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Тип радиатора | 22 |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 2600 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
- Цена: Цену уточняйте
