
Радіатор сталевий Purmo Compact 500х700 тип 33, бічне підключення
- В наличии
8 065 ₴
Радіатор PURMO C33 висотою 50 см., потужність нагріву: залежить від розмірів (75/65/20°C), сталевий панельний радіатор з боковим підключенням, PURMO Compact, білий.
Purmo Compact (C) - сталеві панельні радіатори з боковим підключенням до інсталяції. Вони є ідеальним обладнанням для системи опалення будинку. Ці кімнатні обігрівачі рекомендовані як опалювальні прилади, що встановлюються в спальнях, вітальнях, кухнях. Монтаж можливий як на стіну, як підвісні радіатори, опціонально можна отримати стоячі радіатори, встановивши їх на підлогу на спеціальні підставки. Кімнатні обігрівачі Purmo мають бічні поверхні, покриті кришками, і верхню поверхню, покриту кришкою типу гриль. Вони представлені в широкому асортименті типів і розмірів, тому підібрати радіатор для приміщення будь-якого розміру легко. Радіатори типу С оснащені чотирма бічними отворами для підключення в кожному куті радіатора з внутрішньою різьбою 1/2".
Найвища технічна якість продукції (ISO 9001, ISO 14001).
Гарантія 10 років + гарантійне та післягарантійне обслуговування сервісними техніками PURMO.
Повне укомплектування радіаторів (система кріплення, заглушки, вентиляційний отвір в комплекті, додатково, у версіях з живленням знизу, гвинтова вставка з відповідним початковим налаштуванням).
Широкий асортимент панельних радіаторів: радіатори з боковим, нижнім і середнім підключенням, радіатори з плоским фронтом (Plan), радіатори з плоским фронтом з горизонтальним ребром (Ramo), радіатори гігієнічні, радіатори вертикальні.
Широкий розмірний ряд моделей дозволяє задовольнити практично будь-які вимоги замовника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PURMO |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Тип радиатора | 33 |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Вес | 20.6 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 152 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Да |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
- Цена: 8 065 ₴
