
Труба одностіна Ø160 0.6 мм. AISI 201 1 метр
- Готово к отправке
499 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одностінна труба з нержавіючої сталі - це елемент системи димоходу, який використовується для відведення димових газів назовні будівлі. Одностінні димохідні труби виготовляються зі спеціальних нержавіючих сталей, які мають високу стійкість до високих температур і хімічних впливів. Це забезпечує довговічність та надійність труби при роботі в умовах високої температури та зіткнення з димовими газами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вент Устрий |
| Страна производитель | Украина |
| Материал дымохода | Нержавеющая сталь |
| Толщина материала | 0.6 мм |
| Марка стали дымохода | AISI 201 |
| Количество стенок дымохода | Одностенный |
| Количество каналов | 1 |
| Область применения дымохода | Печи, Камины, Котлы, Вентиляционные системы, Генераторные установки |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Высота | 1000 мм |
- Цена: 499 ₴

