
Насос циркуляційний Grundfos Icma 25-60 130
- Готово к отправке
5 015 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Циркуляційні насоси ICMA Арт. P321 призначені для циркуляції води в опалювальних системах, місцевих системах гарячого водопостачання, а також у системах кондиціювання повітря та охолодження. Насоси застосовуються головним чином для одно- або двотрубних систем опалення, систем "тепла підлога", але можуть використовуватися в змішувальних контурах великих систем.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Grundfos |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 6 м |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Количество скоростей | 3 |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2.57 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 145 мм |
- Цена: 5 015 ₴



