
Кран кульовий Standart 1/2" ВЗ прямий, латунний, нікельований, PN40, метелик Thermo Alliance
- Готово к отправке
141 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прямий кульовий кран Thermo Alliance Standart 1/2" ВЗ для води (метелик) SD607NW15PN40 — запірна арматура із латуні з корпусом, покритим шаром нікелю. Затвором служить кулька з отвором. Поворот ручки-метелика на 90° відкриває або закриває протік. Такий кран призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення. Максимальна температура експлуатації пристрою — 120 °C. Різьба — з одного боку виробу внутрішня, з іншого — зовнішня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Китай |
| Тип затвора | Шаровой |
| Условный проход | 15 мм |
| Соединение американка | Нет |
| Рабочая среда | Газ, Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Максимальная рабочая температура | 120 град. |
| Максимальное рабочее давление | 40 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Покрытие | Никель |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Цвет | Красный |
| Диаметр крана | 1/2" |
| Тип подключения | внутренняя-наружная |
| Входной диаметр | 1/2" |
- Цена: 141 ₴


