
Циркуляційний насос DAB Evosta 2 SAN 11/85 R 1/2" (60187267)
- Готово к отправке
6 980 ₴
Насос для рециркуляції ГВП DAB EVOSTA2 11/85 SAN R1/2“
EVOSTA2 SAN це електронний насос із низьким енергоспоживанням для рециркуляції гарячої води.
Захищений синхронний двигун зі сферичним ротором, для якого потрібне лише одне кільце ущільнювача між двигуном і корпусом насоса. Легкий у чищенні чи ремонті.
Корпус насоса з латуні з внутрішнім різьбленням R ? ”(G ?”) у версії R або зі зворотним клапаном та запірним клапаном, що поставляються у стандартній комплектації у версії V для з'єднувача з ? ”
зовнішнє різьблення (G 1 ”)
Робочий діапазон: 0-0,6 м3/год при натиску до 1,1 метра
Діапазон температур рідини, що перекачується:: від +2°C до +75°C
Робочий тиск: 10 бар (1000 кПа)
Клас захисту: IP42
Клас ізоляції: II
Установка: з горизонтальною віссю двигуна.
Стандартний вхід живлення: однофазний 1x115-230 В ~ 50/60 Гц
Рідина, що перекачується: чиста, без твердих частинок і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, з властивостями, подібними до води (гліколь макс 30%).
Гарантія від виробника 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | DAB |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пропускная способность | 0.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 7 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 75 град. |
| Вес | 1.02 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 980 ₴
