Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рушникосушка Універсал нержавійка. Вироблено в Україні.
Водяна рушникосушка має класичну хромовану поверхню, яка гармонійно доповнить будь-який інтер'єр вашої ванної кімнати. Водяна рушникосушка виконана з нержавіючої сталі, тому виріб не піддається корозії і прослужить довгі роки.
Призначена для опалення, може бути додатково обладнана електричним теном чи комбінована (індивідуальне опалення + тен).
Країна виробник: Україна
різновиди рушникосушки Універсал
| Універсал 450х700 | 6 полиць | |
| Універсал 450х800 | 7 полиць | |
| Універсал 450х900 | 8 полиць | |
| Універсал 450х1000 | 9 полиць | |
| Універсал 450х1200 | 11 полиць | |
| Універсал 450х1400 | 13 полиць | |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Хром |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Межосевое расстояние | 450 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Полочка | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Крепеж | Да |
- Цена: Цену уточняйте

