
MBS - приватний завод, який входить до складу концерн "Invej" і розташований в Сербії. Завод заснований в 1923 році. За 90 років торговий бренд МБС став широковідомий не тільки в Сербії але і по всьому світу. В Україні печі МБС продаються з 2010 року.За такий короткий час, українські споживачі вже встигли оцінити якість і невисоку ціну сербських печей. Основною продукцією підприємства є печі каміни, варильні печі на дровах, твердопаливні котли.Весь асортимент печей відповідає міжнародним стандартам якості. Постійний розвиток та інновації технологій дозволяють компанії освоювати нові ринки збуту своєї продукції.У провадженні печей використовується тільки якісні матеріали: конструкційна сталь, сірий чавун, вогнетривку цеглу і термостійкий посуд Schott Robax. Широкий модельний ряд печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального обладнання для будинку або дачі.
Дана піч не підходить для приготування їжі, її можна використовувати для опалення приміщення. Дверцята топкових камери і бічні сторони оснащені термостійким склом. Димовідвідну трубу зроблений з сірого чавуну і знаходиться на верхній поверхні, за допомогою якого піч можна підключати до димоходу. Дверцята щільно і герметично прилягають до топки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 11 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 135 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 16 травня 2026