
Двоконтурний конденсаційний котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1
- В наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоконтурний конденсаційний котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1
- Котел Protherm Puma Condens використовує конденсат, що утворює, дозволяючи максимально використовувати теплову енергію.
- Даний котел повністю безпечний для здоров'я людини, має захист від перегріву, контроль наявності тяги в димоході, а також захист від замерзання.
- При опаленні казан використовується для приміщень площею до 240 м2.
- У котлі Protherm Puma Condens закрита камера згоряння, вентиляційний пальник та примусове відведення продуктів згоряння.
- При виробництві котла застосовуються міцні, зносостійкі матеріали високої якості.
- У казані додатково встановлений розширювальний бак, об'ємом 8 літрів.
- Цей котел дозволяє досягти високих показників ККД – 108,2%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 626 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

