
Котел двоконтурний конденсаційний Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 (труба кондесаційна в комплекті)
- В наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Двоконтурний конденсаційний котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 (труба кондесаційна в комплекті).
Доступний в двох потужностях: 24 кВт та 28 кВт;
1. Двоконтурне виконання;
2. Нові запатентовані технології компонентів – трубка вентурі, дросель газового клапану (пальник – для потужності 28 кВт). Оснащення глушником забору повітря;
3. Класичний конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі для надійної та довготривалої роботи;
4. 3 або 4 котушки теплообмінника для потужностей 24 кВт та 28 кВ;
5. Пластинчатий теплообмінник з нержавіючої сталі для приготування гарячої води (10-12 пластин);
6. Гідравлічний модуль з надміцного композитного матеріалу;
7. Розширювальний бак об’ємом 8л;
8. Найкомпактніший корпус (В/Ш/Г): 626 х 400 х 270 мм;
9. Роз’єм eBUS на зовні корпусу для регулятора або інтернет шлюза myVAILLANT connect VR940.
Функції
1. Гарячий старт – миттєвий комфорт по гарячій воді;
2. Захист від замерзання котла;
3. Відображення на дисплеї параметрів автодіагностики і кодів несправностей;
4. Можливість управління роботою котла від кімнатного термостату або регулятору за зовнішньою температурою, управління через інтернет;
5. Взаємодія з погодозалежною автоматикою;
6. Для роботи в системах з радіаторами та теплими підлогами;
7. Можливість інтегрувати котел в системи з тепловими насосами і сонячними системами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 108 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 626 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте


