Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Американка чавунна оцинкована різьба ВВ (з біконітовою прокладкою в комплекті) – це розбірний фітинг, який використовується для з'єднання двох труб одного діаметру. Вона є порожнистим циліндром, виготовленим з чавуну, всередині якого нарізане різьблення, яке складається з трьох частин та прокладки, які між собою з'єднуються, а з зовні вона нагадує контргайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид американки | Пряма |
| Матеріал американки | Чавун |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Робоче середовище | Вода, Газ, Пар, Пароводяна суміш, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 42 ₴

