
Американка чавунна оцинкована 2" (різьба внутрішня / внутрішня)
- В наявності
360 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Американка чавунна оцинкована різьба ВВ (з біконітовою прокладкою в комплекті) – це розбірний фітинг, який використовується для з'єднання двох труб одного діаметру. Вона є порожнистим циліндром, виготовленим з чавуну, всередині якого нарізане різьблення, яке складається з трьох частин та прокладки, які між собою з'єднуються, а з зовні вона нагадує контргайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид американки | Пряма |
| Матеріал американки | Чавун |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Робоче середовище | Вода, Газ, Пар, Пароводяна суміш, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 360 ₴
