
Кран кульовий з накидною гайкою прямий SD Forte PN40 3/4" ВЗ
- В наявності
337 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран кульовий з накидною гайкою SD Forte для води та опалення. Матеріал виготовлення — латунь, покриття — нікель.
Різновид:
1/2" або 3/4"
кутовий або прямий;
різьба внутрішня або зовнішня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Робоче середовище | Вода, Неагресивне середовище |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Колір | Хром |
| Вага | 0.24 кг |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Спосіб підключення | |
| Спосіб підключення | прямий |
- Ціна: 337 ₴

