
Радіатор біметалевий алюмінієвий, AQUA-WORLD - 500B1
- Готово до відправки
320 ₴/секція
Біметалічні радіатори представляють собою радіатори опалення, в яких теплоносій циркулює по сталевому сердечнику, розміщеного всередині алюмінієвого корпусу. Біметалічний радіатор виглядає так само, як і алюмінієвий. Радіатори належать до секційним приладів опалення і працюють за принципом комбінованого (конвективного і променистого) теплообміну. Зовнішній корпус біметалічного радіатора виготовлений з алюмінію і пофарбований спеціальною високотермічною фарбою. Відрізняти біметалічний радіатор від алюмінієвого можна тільки по вазі – це забезпечується внутрішньою будовою приладу, всередині якого знаходяться сталеві вставки, алюміній захищають від прямого контакту з теплоносієм. Саме завдяки їм секції не піддаються руйнівній дії різних домішок, які переносяться разом з теплоносієм у комунальній мережі (централізованому опаленні). Крім того, сталь набагато більш стійка до дії кислот і лугів, які також багаті міські системи опалення та не вступає у взаємодію з мідними трубами і теплообмінниками.
-
Параметри
Робочий тиск, PN: 22 bar. Кількість ребер у блоці: 10 шт. (ребра зєднані стальними ніпелями, які дають змогу збирати потрібну кількість). Колір: сніжно-білий. Діаметр сполучних різьблень: 1". Теплова потужність (шт) 133 Вт. Обєм води (л/шт) 0.18 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua-World |
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 133 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 22 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.18 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
- Ціна: 320 ₴/секція

