
Кран газовий кульовий прямий SOLOMON 3/4" ВВ, внутрішня-внутрішня
- В наявності
212 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Кран кульовий газовий — це запірна арматура, яка використовується для безпечного контролю потоку газу в газопроводах, встановлюється на трубах біля газових приладів (плит, котлів) і перекриває газ шляхом повороту ручки на 90°. Відрізняється простою конструкцією (куля з отвором), високою герметичністю завдяки спеціальним ущільнювачам, а також міцним корпусом і стійкістю до високого тиску.
Корпус крана виробляється методом гарячого кування, матеріалом служить спеціальна латунь, покрита нікелем для стійкості до високого тиску і захисту від впливу всіляких агресивних компонентів при створенні трубопроводів, хромовані латунні штоки і кульові затвори, оброблені за допомогою полірування, виключають закипання. термін експлуатації.
Характеристики:
Матеріал корпусу - сантехнічна гарячепресована латунь CW617N
Покриття - нікель
Сальниковий ущільнювач – тефлон P.T.F.E.
Форма управління - метелик жовтого кольору
Переваги:
- Корпус кульового крана Solomon виготовлений із сантехнічної гарячепресованої латуні, стійкої до слаболужного та слабокислотного середовища.
- незначне зношування при активних амортизаційних діях.
- Швидке, легке та надійне відкриття та перекриття води, легке керування.
- Латунні штоки та кульові затвори, оброблені методом полірування, що позбавляє прилипання та закипання сторонніх частинок на деталях запірної арматури.
- Забезпечує надійне функціонування системи різних видів водопостачання та на подачі та зворотній лінії водяного радіаторного опалення.
- Повна відсутність засмічень та утворення застійних пробок.
- Малі гідравлічні втрати, підвищена герметичність.
- Міцність та тривала експлуатаційна придатність, низький рівень шуму.
- Оптимальне співвідношення якість – ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solomon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Робоче середовище | Газ, Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 212 ₴
