
Фільтр магнітний кутовий з накидною гайкою 3/4 RAFTEC rmghb02
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 364-10-30
0732010100повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний фільтр для установки під котлом. Механічно
відокремлює шлам, що міститься в опалювальних системах, за допомогою
сітчастого фільтра, магніту з неодиму та камери збору найважчих частинок.
Камера в RAFTEC має прозорі вікна, за допомогою яких можна переконатися в
необхідності очищення внутрішніх елементів. Вкрай невеликі розміри роблять
його придатним для всіх типів теплогенераторів.
Режим роботи магнітного фільтра брудоуловлювача ґрунтується на трьох
принципах:
• Механічна фільтрація сталевої сітки, яка утримує шлам;
• Магнітне поле для сепарації залізовмісних частинок;
• Об'ємна відстійна камера для осадження шламу.
Технічні характеристики
| Номінальний тиск, Pу (PN), МПа | 3 bar |
| Діаметр підключення, дюйм: | 3/4" |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raftec |
| Країна виробник | Великобританія |
| Використання | Для холодної води, Для гарячої води |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








